اپلیکیشن جامع ملکانو

اپلیکیشن جامع فروش و رهن و اجاره ملک و فروشگاه های ساختمانی و نیازمندی های استان سیستان و بلوچستان

خدمات ما

اپلیکیشن جامع ملکانو

اپلیکیشنی برای گذاشتن آگهی های ملکی خودتون و املاک ها و همچنین خرید و فروش محصولات ساختمانی و نیازمندی های استانی و کلی امکانات دیگه مثل تهیه بلیط گردشگری استانی و یا حتی رزرو هتل های استان که به صورت کلی برای راحتی کار همشهریای عزیزمون طراحی شده لطفا بعد از دانلود و نصب حتما جهت استفاده بیشتر از اپلیکیشن ثبت نام کنید.

ثبت آگهی خرید، فروش،

رهن و اجاره ملک

خرید و فروش

لوازم ساختمان و خانه

ثبت آگهی کار و خدمات

حوزه ساخت و ساز

رزرو اتاق از بهترین

هتل های استان

تیم پشتیبانی 24 ساعته

در هر لحظه از شبانه‌روز یا روزهای تعطیل، تیم ما آماده است تا به هر گونه سوال، مشکل یا درخواست شما پاسخ دهد. با اطمینان از حضور مداوم تیم پشتیبانی ما، هیچ مسئله‌ای برایتان پنهان نمی‌ماند. ما اینجا هستیم تا تجربه استفاده شما از اپلیکیشن را هرچه بهتر و راحت‌تر کنیم.

اپلیکیشن راحت و آسان

“استفاده از اپلیکیشن ما انند آب خوردن آسان و راحت است. رابط کاربری ساده و دوستانه ما، به شما این امکان را می‌دهد تا با سرعت و آسانی به تمامی امکانات دسترسی پیدا کنید. با دیزاین کاربرپسند و منطبق بر نیازهای شما، هر عملی که در اپلیکیشن انجام می‌دهید، تبدیل به یک تجربه لذت‌بخش و بدون هیچ پیچیدگی‌ای می‌شود.

خرید ایمن و سریع

اطمینان از خرید ایمن و سریع را با اپلیکیشن ما تجربه کنید! با فناوری پیشرفته امنیتی ما، هر تراکنشی که انجام می‌دهید به طور کامل تضمین شده و محافظت می‌شود. فرآیند خرید ساده و سریعی که به شما امکان می‌دهد به راحتی به محصولات مورد نظر دست پیدا کنید و با اطمینان پرداخت کنید.

خدمات ما

“ملکانو، جهتی کامل برای زندگی کامل! از گذاشتن آگهی‌های ملکی تا خرید محصولات ساختمانی و سفرهای راحت، همه در یک اپلیکیشن!”

آدرس وبسایت:

www.melkaano.ir

پست الکترونیک:

hamiitarh@gmail.com

با ما در ارتباط باشید:

09331428660

اپلیکیشن ملکانو